Pokoje Gościnne Elena i Antoni Rabiańscy - Trybsz
powrt na stron gwn nocleg,kwatera,pensjonat - Trybsz . Powrt na stron gwn
Strona gwna

Jesteś 7013
gościem
na naszej stronie


OFERTA

Obiekt zlokalizowany w miejscowości Trybsz, ok 4 km. od stacji naciarskiej Kotelnica Białczańska w Białce Tatrzańskiej

• pokoje z łazienkami 2, 3, 4, 5- osobowe

• jadalnia

• swietlica z kominkiem i TV, DVD

• zapewniamy całodzienne wyżywienie.

Pani Domu oprócz skladników i przypraw dodaje rownież do garnka mnóstwo serca i serdeczności dla swoich gości. Smak i zapach pieczonych o poranku drożdżowek pozostaje w pamięci naszych gości na bardzo długo. Gdy tylko zajdzie taka potrzeba lub "przyjdzie Gościom ochota" pomagamy w organizacji imprez towarzyszących (kuligi, ogniska, wycieczki jednodniowe). Slłużymy inforamcją na temat okolicznych atrakcji.

 Obiekt znajduje się w odlgłości ok 400 m. od szosy głownej, usytuwoany idealnie dla rodzin z dziećmi szukających ciszy i spokoju na łonie natury oraz lubiących aktywnie spędzać wolny czas, jak również dla grup zorganizowanych (kolonie, zielone szkoły, zimowiska).

Różnorodność szlaków pieszych i rowerowych w okolicy naszej miejscowości sprawia, iż każdy znajdzie coś na miarę swoich potrzeb i możliwości. Zapraszamy równiez miłosników wspinaczki skałkowej oraz kajakarstwa górskiego. Również malarz/rysownicy mogą spędzić u nas wspaniałą przygodę plenerową. Dla archeologów przypomnienie: to przy naszej miejscowości znajduje się Jaskinia Obłazowa - Wy już wiecie co to znaczy. Miłośników kina zapewne zaciekawi fakt, iż to na okolicznych skałkach kręcono zdjęcia do filmu "Janosik" oraz "Karol, człowiek ktory został papierzem". Miłośnicy kultury zapewne ucieszą się z informacji, iż w naszej miejscowości znajduje się XV wieczny kościółek z pierwszą malowaną panoramą Tatr. A czarne bociany które w naszym lesie mają gniazdo są atrakcją spotykaną tylko w najspokojniejszych zakątkach naszego kraju.

Z A P R A S Z A M Y


 

Trybsz  - Pokoje Gościnne Elena i Antoni Rabiańscy Trybsz  - Pokoje Gościnne Elena i Antoni Rabiańscy Trybsz  - Pokoje Gościnne Elena i Antoni Rabiańscy

CENNIK

Cena ustalana indywidualnie, uzależniona od terminu i długości pobytu oraz ilości osób. Dla grup zorganizowanych ceny specjalneW POBLIU

Wyciągi narciarskie w pobliżu

Koziniec w Czarnej Górze www.koziniec-ski.pl ok 1,5km

Kotelnica w Białce Tatrzańskiej www.bialkatatrzańska.pl ok 4,5km

Bania w Białce Tatrzańskiej www.bialkatatrzanska.pl ok 4,5km

Hawrań w Jurgowie www.hawran.pl ok 7,5km

Polana Sosny w Niedzicy ok 19,5km


Copyright 2000 - 2021 | Zaloguj |